Чергова модель VAG вирушає відпочивати, на це раз проводжаємо Volkswagen Beetle (New Beetle)Коли в далекому вже 1997 року зявилася модель Beatle з приставкою New, світ зустрів її з великим піднесенням.
Відео: Як сильно гріються гальма, якщо їхати на піднятому ручному гальмі У цьому відео показано, що навіть невеликий дотик обертового гальмівного диска колодками достатньо для нагрівання диска до високих температур Упевнений, ви погодитеся з тим, що гальма є одними з найбільш важливих частин автомобіля. Для гальмування машини використовується тиск, який чиниться через автомобільні колодки на...
Перші фото Porsche Macan після підтяжки обличчяОновлений Porsche Macan зовні змінився не суттєво, модель і так виглядає досить свіжо, особливо на наших дорогах, де цей позашляховик не встиг набриднути.
300 «коней» проти шести хаскі, хто пройде коло швидше? Згадайте, ви в дитинстві намагалися порівняти різні речі? Наприклад, хто переможе в поєдинку - боксер або каратист? Або хто сильніший ведмідь або штангіст важковаговик? В скарбничку наївних дитячих «а хто?» можна внести наступне змагання - хто швидше потужний автомобіль, під капотом якого 300 сил або собача...
Два мотора, потужність як у Bugatti Veyron і все це в універсал Audi RS6Тюнінг-компанія ABT любить дивувати своїми суперкарами, які вона робить на базі вже гарячих автомобілів. В цей раз в гараж до інженерам потрапив Audi RS6 Avant, який вже видав значні 560 л.