ТОП-20 кращої військової техніки. Військова техніка завжди притягує увагу своїми технологіями і секретністю. На жаль більшість військових транспортних засобів не доступні для покупки на масовому ринку. Тим не менш інтерес публіки до новим військовим транспортним засобам кожен рік тільки зростає. На щастя нам є що вам розповісти про цей вид транспорту для військових потреб. Ми...
Ось-ось на Автосалоні в Детройті, Volkswagen представить широкій аудиторії нове, сьоме покоління JettaСаме клієнти США є головними прихильниками Volkswagen Jetta.
WardsAuto опублікувало Топ-10 самих крутих моторів майбутнього року Список Топ-10 найбільш крутих двигунів в 2017 році, названих кращими за версією WardsAuto. Гібридні і турбовані силові агрегати лідирують у цьому списку. WardsAuto оголосило список Топ-10 кращих двигунів 2017 року. У рейтинг увійшли три електромотора, інші сім двигунів відрізняються наявністю турбін, що говорить про продовження зниження обсягів...
Чи варто купувати старий Фольксваген Гольф Плюс? Який двигун найкращий?Golf Plus — це той же Гольф 5 тільки з великим багажником, збільшеним місцем у салоні і широкою універсальністю.
Чим хворіє Audi A6 C5. Несправності і сильні сторони легендарного покоління «шістки»У 1997 році зявилося друге покоління Ауді А6, а якщо вже бути більш обєктивним, то С5-й кузов, можна назвати повноцінно першою генерацією.