Відчуй технології AUDI — стійки стабілізатора AND partsДо даного огляду ми підібрали, для прикладу, стійку стабілізатора, яка застосовується на великому переліку автомобілів групи VAG, в їх числі: Audi A3, Skoda Octavia A5, VW Golf 5, Passat B6, Caddy.Незвичайна форма самої стійки AND parts виконана у вигляді гнутого П-образного профілю з високоміцної сталі, замість більш традиційного прута.
Не дивлячись на те, що масляний піддон не вважається расходником, цю запчастину часто запитують у магазинах запчастин. В чому ж причина, і на що звернути увагу при купівлі піддона?Для початку варто сказати, що піддони відрізняються за матеріалом виготовлення.
Попит на супердорогі підтримані автомобілі зростає Аналітичне агентство «Автостат» повідомляє, що зараз спостерігається зростання в сегменті автомобілів з пробігом. Зростання вперше був продемонстрований на тлі п'ятимісячного безперервного падіння. У жовтні 2016 року загальний обсяг ринку найдорожчих моделей склав 127 автомобілів, це на 6% більше показника річної давності. Розклавши по «поличках переваги росіян, виявилося, що багато...
Ford показав роботу фар від Model T до 2016 Ford Mustang Подивіться наскільки просунулося вперед якість освітлення автомобільних фар. Серія фотографій показує наскільки краще почали освітлювати дорогу сучасні автомобілі марки Ford. Вихідні дані експерименту. До перешкоди на дорозі 12 метрів. Шість моделей займають вихідну. Вистава починається. 1908 - Ford Model T Щоб розгледіти когось на дорозі...
Суміш Тигра і Ігуани «Ti-Guan» – у назві дуже точно сказано, як непоганий позашляховик можна поєднати з легковий платформою. Подивимося наскільки надійна виявилася така сумішПерший Тігуан розмістили на платформі A5 (PQ35), яка лежала в основі VW Golf 5.