Офіційний трейлер Fast and Furious 8 "The Fate of the Furious" Шарліз Терон приєднається до Провину Дизелю, Дуейну Джонсону і Джейсона Стетхема щоб взяти участь в ще одне в одному вибуховий кіно. Звідки ми це знаємо? З трейлера до Форсаж 8 "The Fate of the Furious". Коли його показали? На Суперкубку! Автори дуже популярної автомобільної франшизи...
Згідно з офіційними даними Volkswagen, ресурс ланцюга на моторах TSI не менше 500 тисяч кілометрів. У реальному житті доводилося цю цифру часто ділити на 10Спочатку виробник не визнавав проблеми розтягування ланцюга, але скарги клієнтів накопичувалися, і ситуація вимагала ухвалення рішень.
Audi і Volkswagen як і раніше не створюють проблем своїм власникам. Skoda і SEAT лише злегка гіршеПлануєте купити «свіжий» старий автомобіль? Це досить логічне вкладення.
Як заощадити на витраті палива? Що можна зробити, щоб витрата був менше?Реальні способи зменшення витрати палива. Ціни на паливо вище і вище. Якщо б зростання наших доходів був пропорційний зростання вартості бензину, то можливо, не було б і питання – як економити паливо, але, на жаль, це не так.У сучасному автомобільному світі, практично всі технології виробництва спрямовані на економію як собівартості виробництва так експлуатації автомобіля.